fbpx

Wyprzedaż Skody

Zakup nowego samochodu zawsze wyzwala wiele emocji. Oczywiście tych pozytywnych! Najczęściej zastanawiamy się nad wyborem konkretnego modelu pojazdu, czy ma to być mały miejski samochód, czy też rodzinny w typie SUV’a. Nie bez znaczenia jest również wariant nadwozia. Tak się składa, że Skoda to marka, która ma w tym względzie wiele do zaoferowania – w zależności od modelu przeważnie jest do wyboru kilka wersji wyposażenia. Dodatkowo marka Skoda wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i organizuje akcje promocyjne i rabaty na zakup nowego samochodu.

Planujesz zakup nowej Skody? Sprawdź nasze rodzinne samochody z segmentu C, małe miejskie samochody z segmentu B. Posiadamy w ofercie duży wybór pojazdów marki Skoda, dzięki czemu każdy klient może zdecydować się na taki zakup samochodu, który będzie zgodny z indywidualnymi wymaganiami, potrzebami.

Sprawdź samochody Skoda dostępne od ręki i skorzystaj z opcji wyprzedaży! Umów się na jazdę próbną wybranym przez siebie modelem Skody. Zaproponujmy najbardziej dogodny termin na jazdę testową. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących samej oferty wyprzedaży, odwiedź nasz salon dealerski lub skontaktuj się z naszym doradcą.

Slide
[nt_advent_section_aboutone item_column="col-md-3" aboutloop="%5B%7B%22istype%22%3A%22nul%22%7D%5D" section_heading="Wyprzedaż ŠKODA 2019" section_desc="Nie czekaj, czas oferty ograniczony!" headinganimation="fadeInUp" itemanimation="fadeInUp" sectionbgcss=".vc_custom_1573818397372{background-color: #333333 !important;}"]

ŠKODA OCTAVIA

z rabatem

do 10 000 zł

ŠKODA FABIA

z rabatem

do 4 000 zł

ŠKODA SCALA

z rabatem

do 5 000 zł

ŠKODA KODIAQ

z rabatem

do 8 000 zł

ŠKODA SUPERB

z rabatem

do 14 000 zł

ŠKODA KAROQ

z rabatem

do 5 000 zł

ŠKODA RAPID

z rabatem

do 10 500 zł

ŠKODA CITIGO

z rabatem

do 2 000 zł